Relacja z rajdu do Kabat PDF Drukuj Email
Wpisany przez pwd. Marcin Mazurkiewicz   
Czwartek, 06 Kwiecień 2017 17:31

136 WSDW "Żywioł" na Rajdzie do Kabat

Dnia 1.04 nasza drużyna wybrała się na pierwszą zbiórkę wyjściową w tym roku. Dzień ten był bardzo ciepły i słoneczny więc dobry humor dopisywał każdemu uczestnikowi trakcie wyprawy do lasu Kabackiego .

Gdy dotarliśmy na miejsce, zajęliśmy jedno z miejsc ogniskowych gdzie po krótkich śpiewankach i grach zapoznawczych z nowymi członkami drużyny, wszyscy zaczęli piec swoje kiełbaski nad ogniskiem.

Po napełnieniu brzuchów kiełbaskami, dh. przyboczny Adam zabrał nas na podchody o temacie „Indianie kontra koloniści”, grupa Indian porwała jednego z kolonistów którego muszą uwolnić jego koledzy z drużyny.

Po skończonej grze wróciliśmy na miejsce ogniskowe, gdzie dh. Kasia przygotowała dla nas grę o nazwie „Adwokat”. Osoba prowadząca zadawała pytania uczestnikom na które odpowiadała osoba siedząca po jego lewej stronie.

Na koniec podzieliliśmy się na drużynę żeńską i męską. Każda grupa dostała zadanie napisania własnej piosenki na tematy takie jak "wakacje na Hawajach". Podczas prezentacji obu utworów różne aspekty piosenek były punktowane, a po podliczeniu punktów wygrał zastęp męski niewielką przewagą jednego punktu.

Po zakończeniu zabawy, spakowaliśmy się a następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną na stacje SKM.

notatkę sporządził

Sebastian "Maratończyk" Biegaj 

Zmieniony: Piątek, 07 Kwiecień 2017 10:35